I N T E N C J E
Sobota, 3 grudnia
18.00 + Czesława Wieczorek – 7 rocznica śmierci – od syna Roberta z żoną i dziećmi
Niedziela, 4 grudnia – 2 niedziela Adwentu – NIEUSTAJĄCY RÓŻANIEC
7.30 Za Parafian
9.30 + Barbara Grochowska – z okazji imienin – od córki Bogumiły z rodziną
11.30 + Franciszek – z okazji imienin, zmarli z rodziny Dobiegałów, Jan Łuś – 7 rocznica śmierci i zmarli z rodzin Łusiów i Szmytów
16.00 + Krystyna Kulesza – 22 rocznica śmierci, Wojciech Wyrobek – 1 rocznica śmierci
Poniedziałek, 5 grudnia
17.00 + Teresa Zandon – od wnuka Alana z Anitą i prawnuka Bruna
18.00 + Anna Filoda – od rodziny Furmanów ze Stajkowa
Wtorek, 6 grudnia
17.00 W intencji Żywego Różańca – od 10 Róży Matek z Ciszkowa
18.00 + Wanda Mikuła – 2 rocznica śmierci i zmarli z rodzin Mikułów i Pertków
Środa, 7 grudnia
9.00 Nowenna
17.00 + Jacek Pertek – rocznica śmierci – od kuzynki Eli i Karoliny
18.00 Nowenna
Czwartek, 8 grudnia – Uroczystość Niepokalanego Poczęcia NMP
11.00 O Boże błogosławieństwo dla Zgromadzenia Sióstr Służebniczek
17.00 + Anna Furman – od chrześniaczki Mirki
18.00 + Stanisław Stochaj – 13 rocznica śmierci, Rafał Ciesiółka i zmarli z rodzin Stochaj, Grzyl i Bestrzyńscy
Piątek, 9 grudnia
17.00 + Czesława, Władysław, Marek, Krzysztof Kamińscy i zmarli z rodziny
18.00 + Maciej Pankros – od szwagra Grzegorza z żoną i dziećmi
Sobota, 10 grudnia
7.00
18.00 W intencji ochrzczonych dzieci i ich rodzin, za Parafian
Niedziela, 11 grudnia – 3 niedziela Adwentu
7.30 + Dariusz Nowak – 16 rocznica śmierci, Anna, Bronisław Filoda, Janina, Janusz Pajchrowscy, Magdalena Piosik
9.30 + Sylwester – 2 rocznica śmierci, Leokadia, Aleksandra – z okazji imienin, Jan Mierzwa, Teodora Ratajczak, Stanisława, Leon Magdziarz, Stefan Pawlęty, Andrzej Zandon
11.30 + Wacław Nowak – 10 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Nowaków, Bukowskich i Simińskich
16.00 + Władysław – 14 rocznica śmierci, Józef, Aniela, Teresa Lamęccy, Maria, Andrzej Grześ, Elżbieta Ławniczak, Marcin Klorek, Jerzy Kędzierski i zmarli z rodzin