I N T E N C J E
Sobota, 30 maja
18.00 + Czesław Fiałkowski + 1 rocznica śmierci i zmarli z rodziny
18.00 + Hieronim – 39 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Mikułów i Pertków
Niedziela, 31 maja - Zesłanie Ducha Świętego
7.30 Za Parafian
9.30 + Leon Wicher – rocznica śmierci, Agnieszka, Janusz, Jerzy i zmarli z rodziny Wichrów
11.30 + Stefan – 27 rocznica śmierci, Wanda, Jerzy, Adam, Waldemar Kaźmierczak, Jan Gawrych, Stanisław Cichorek
16.00 + Bernadeta i zmarli z rodzin Szwedów, Szmytów i Łusiów
Poniedziałek, 1 czerwca – Matki Kościoła
11.00 + Janina, Stanisław Ancuta, Helena, Marian Ciesiółka
17.00 + ks. Antoni Sroka – 25 rocznica śmierci, zmarli z rodzin Sroków, Krzyżanowskich, Spychalskich i Wydartych
18.00 + Aleksandra Kaczmarek – 1 rocznica śmierci – od męża i córki z rodzinami
Wtorek, 2 czerwca
17.00 + Gertruda, Jan Andrzejewscy, Teresa, Henryk, Piotr Skowrońscy i zmarli z rodziny
18.00 W intencji Żywego Różańca
Środa, 3 czerwca
9.00 Nowenna
17.00 + Artur Chęś – od cioci Basi z dziećmi i wnukami
18.00 Nowenna
Czwartek, 4 czerwca
17.00 Wynagradzająca NSPJ, za kapłanów objętych Betańską misją wspierania kapłanów, za kapłanów pochodzących i posługujących w naszej parafii, o nowe powołania kapłańskie, zakonne i misyjne, za Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu
18.00 + Danuta Mula – od syna Jacka z rodziną
Piątek, 5 czerwca
17.00 + Helena – 10 rocznica śmierci, Marian Ciesiółka – od syna Kazimierza i córki Renaty z rodzinami
17.00 + Stefan Wachowiak – od żony i córki Elwiry
18.00 + Witold – 9 rocznica śmierci, Zofia Sowińscy, s. Trojana Szymańska, ks. Jerzy Kędzierski i zmarli z rodziny
Sobota, 6 czerwca
9.00 Wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP
14.00 Rez.
16.30 Msza św. ślubna: Małgorzata – Mateusz
18.00 + Leszek Jessa – z okazji imienin i zmarli z rodziny
Niedziela, 7 czerwca – Uroczystość Trójcy Przenajświętszej
7.30 Za Parafian
9.30 + Bogusław – rocznica śmierci, Anna, Stanisław, Zygmunt Kazińscy, zmarli z rodzin Dymków i Zajdów
10.30 Jędrzejewo + Barbara Przybysz – 4 rocznica śmierci – od męża, dzieci i wnuków
11.30 + Zofia, Antoni, Tadeusz Przewoźni, Helena, Kazimierz, Ireneusz, Krystyna, Antoni Patelscy
16.00 + Irena Gieremek – 1 rocznica śmierci, Stanisław – 10 rocznica śmierci – od dzieci z rodzinami