1. Dziś, w niedzielę młodzież z Edukacji Lubasz rozprowadza ozdoby świąteczne przed kościołem od 11.00 do 13.00.

2. Na ostatnie Roraty zapraszamy od poniedziałku do piątku o 17.00, w sobotę o 9.00.

3. Okazja do spowiedzi świętej w naszym kościele przed każdą Mszą św. oraz wieczorem podczas Różańca o 20.20. Dziękujemy osobom, które skorzystały ze spowiedzi świętej w sobotę. W poniedziałek spowiedź adwentowa w Hucie i Kruszewie, we wtorek w Parafii Jezusa Chrystusa Najwyższego Kapłana, w środę w Parafii św. Marii Magdaleny w Czarnkowie.

4. W sobotę przypada Wigilia Bożego Narodzenia. Msza św. w Wigilię tylko rano o 9.00. Po Mszy świętej odmówimy Różaniec. Wieczorem zasiądziemy do wieczerzy wigilijnej. Z tego powodu kościół wyjątkowo będzie od 15.30 do 21.00  zamknięty. Nie będzie Mszy świętej sobotniej o 18.00.

5. Na Pasterkę zapraszamy w Lubaszu o 22.00 i 24.00.

6. W niedzielę, 25 grudnia, w I Święto Bożego Narodzenia  nie będzie Mszy św. o 7.30. Pozostałe Msze św. według porządku niedzielnego. Na wieczorny, dziękczynny Różaniec zapraszamy szczególnie osoby, które w tym roku podjęły modlitewne dzieło Duchowej Adopcji Dziecka Poczętego.

7. W II święto, w poniedziałek, przypada święto Świętego Szczepana – pierwszego męczennika. Msze św. według porządku niedzielnego. Ofiarami na tacę będziemy mogli wesprzeć Katolicki Uniwersytet Lubelski i Wydział Teologiczny  Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

8. Msze święte w Jędrzejewie w niedzielę i poniedziałek o 10.30.

9. Bardzo gorąco pragniemy podziękować za ofiary składane na Kościół przy nabywaniu opłatków wigilijnych. Bóg zapłać!

10. Po okresie pandemii wznawiamy odwiedziny kolędowe. Wspólnie z Radą Duszpasterską i Ekonomiczną podjęliśmy decyzje o formie najbliższych odwiedzin duszpasterskich. Ks. Robert oraz Ojciec Franciszkanin przybędą z kolędą do domów i mieszkań. W pozostałej części parafii odbędą się spotkania kolędowe w salach wiejskich, w poszczególnych miejscowościach, na które przybędzie ks. Proboszcz.

11. Poświęcone opłatki do nabycia w kiosku przed kościołem oraz w zakrystii.

12. Polecamy prasę religijną, szczególnie Przewodnik Katolicki.