1. Święto Ofiarowania Pańskiego – Matki Bożej Gromnicznej obchodzić będziemy w czwartek. Msze święte o 9.00, 17.00 i 18.00. Podczas każdej Mszy świętej poświęcenie gromnic. Z okazji Dnia Życia Konsekrowanego modlić się będziemy w intencji Sióstr Służebniczek, a ofiary składane w czwartek na tace przeznaczamy na Zakony Kontemplacyjne.

2. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi w czwartek i piątek od 16.00. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu. Kandydatów do bierzmowania zachęcamy do spowiedzi św. w piątek oraz obowiązkowo na Mszę świętą o 18.00 i spotkanie przygotowawcze.

3. Nieustający Różaniec w naszej parafii w sobotę, 4 lutego.

4. Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP w sobotę o 9.00 z Różańcem.

5. Kapłani odwiedzą chorych z posługą sakramentalną w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

6. Plan ostatnich dni odwiedzin kolędowych:

Ks. Robert: poniedziałek, 30 stycznia – ul. Łąkowa, Działkowa, Wiosenna, Letnia (od 14.00)

wtorek, 31 stycznia – ul. Kalinowa, Jarzębowa, Jesionowa, Bukowa (od 14.00)

środa, 1 lutego – ul. Grabowa, Dębowa, Wierzbowa (od 14.00)

O. Franciszkanin: poniedziałek, 30 stycznia – ul. Ul. Poprzeczna, Rolna (od 9.30)

wtorek, 31 stycznia – ul. Akacjowa, Brzozowa (od 9.30)

środa, 1 lutego – ul. Topolowa, Klonowa (od 9.30)

7. Dziś kiosk nieczynny. Prasę można nabywać w zakrystii

8. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Barbara Fręśko (l. 100) z Krucza. Wieczny odpoczynek…