1. Zakończyliśmy tegoroczne odwiedziny kolędowe. Dziękujemy z całego serca zarówno indywidualnym rodzinom oraz osobom, które podejmowały ks. Roberta i Ojca Franciszkanina jak i wspólnotom wiosek, które zaprosiły kapłana na spotkanie w salach wiejskich: za wspólną modlitwę, świadectwo wiary jak i ofiary na rzecz parafii. Bóg zapłać!

2. Koronka do Miłosierdzia Bożego codziennie w kościele o 15.00.

3. Na Różaniec z wystawieniem Najświętszego Sakramentu przed cudownym obrazem MBLKR zapraszamy każdego dnia do naszego Sanktuarium o 20.20.

4. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30.

5. Polecamy prasę religijną. W zakrystii jeszcze do nabycia parafialne czasopismo „Z Krasnego Wzgórza”.

6. W ubiegłym tygodniu odeszły do Pana śp. Teresa Kostyk (l. 98) ze Stajkowa oraz śp. Irena Pertek (l. 94) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…