1. W sobotę pierwsze dwie grupy dzieci przystąpiły do I Komunii świętej. Dla nich i ich rodzin spotkania Białego Tygodnia codziennie o 18.00 do piątku. Za tydzień przystąpi do I Komunii kolejna grupa w sobotę o 13.00. Instrukcje liturgiczne w poniedziałek i środę o 19.00, spowiedź w piątek o 16.00.

2. Parafialny Zespół Caritas organizuje zbiórkę artykułów szkolnych dla dzieci z Kołomyi na Ukrainie. Dary można będzie przynosić cały lipiec i składać do kosza przy ołtarzu Miłosierdzia Bożego.

3. Od dwóch tygodni trwają w naszej świątyni prace renowacyjno – konserwatorskie. Prosimy o modlitwę w intencji o bezpieczeństwo prac. Składka gospodarcza w przyszłą niedzielę przeznaczona będzie na finansowanie tych prac.

4. Dzieci, które pozostają w Parafii w czasie wakacji zapraszamy w poniedziałek o 10.00 na Plac Koronacyjny na zabawy z ks. Robertem i nie tylko.

5. Spotkanie Kręgu Biblijnego we wtorek około 18.30.

6. Rozmowy z młodymi – tym razem o małżeństwie – w czwartek o 19.00.

7. Wznawiamy katechezy przed chrztem dla rodziców i chrzestnych. Pierwsze spotkanie w czwartek po Mszy św. wieczornej około 18.30 w kościele.

8. Kandydatów do bierzmowania z klas VIII prosimy na instrukcję liturgiczną w piątek o 19.00 w kościele.

9. W przyszłym tygodniu po nabożeństwach niedzielnych będzie czynny Kiermasz pamiątek z Ziemi Świętej organizowany przez Stowarzyszenie „Pomoc Kościołowi w Potrzebie”.

10. Polecamy prasę religijną. Do nabycia najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.