1. Dziękujemy za Słowo Boże Ojcu Pawłowi ze Zgromadzenia Misjonarzy Oblatów, zachęcamy do nabywania kalendarzy misyjnych i tym samym wspierania dzieł misyjnych.

2. W niedzielne popołudnie zapraszamy osoby, które przyjęły sakrament bierzmowania w ubiegłym tygodniu na Mszę św. dziękczynną o 16.00. Nowo bierzmowanym zostaną przekazane pamiątkowe dokumenty potwierdzające przyjęcie tego sakramentu.

3. Z okazji I czwartku i piątku miesiąca adoracja Najświętszego Sakramentu w czwartek i piątek od 15.00. W tym czasie okazja do spowiedzi św.

4. W najbliższą sobotę, dwie kolejne grupy dzieci, przystąpią do I Komunii świętej podczas Mszy św. o 11.00 i 13.00. Instrukcje liturgiczne dla grupy z godz. 11.00 w poniedziałek o 18.30 i środę o 19.00, dla grupy z godz. 13.00 we wtorek i czwartek o 18.30. Spowiedź święta dla dzieci i ich rodzin w piątek o 15.30. Parafian prosimy o modlitwę w intencji dzieci i ich rodzin.

6. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Marian Dobiegała (l. 85) z Kamionki, śp. Andrzej Nowak (l. 60) z Kamionki oraz śp. Jadwiga Plewińska (l. 88) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…