1. Nasza parafia włącza się w coroczną akcję modlitewną „Koronka na ulicach miast świata”. Zapraszamy w poniedziałek, 28 września o 15.00 na skrzyżowanie ulic Chrobrego i Szkolnej do wspólnego odmówienia Koronki do Miłosierdzia Bożego. Codziennie Koronka jest też odmawiana w kościele.

2. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św.

3. Od czwartku, 1 października zapraszamy każdego dnia na Nabożeństwa Różańcowe. Cząstkę Różańca będziemy odmawiać przed Najświętszym Sakramentem w październiku od poniedziałku do piątku o 16.20, w soboty o 20.30 a w niedziele o 15.20. Nabożeństwa z modlitwą różańcową dla dzieci razem z Babciami i Dziadkami we wtorki, środy i piątki o 17.30, w niedziele o 11.00. Bardzo prosimy Babcie i Dziadków, aby przyprowadzili do świątyni swoje wnuki i razem trwali na modlitwie do której tak bardzo zachęca nas Matka Boża.

4. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek (szczególnie klasy IV, V i VI) oraz w  piątek (klasy VII i VIII) od 16.00. W tym czasie wystawienie Najświętszego Sakramentu i adoracja.

5. W piątek przypada wspomnienie Świętych Aniołów Stróżów. Dziewczynki prosimy o przebranie się za aniołki i uczestnictwo we Mszy św. o 17.00. Chłopców zachęcamy do przebrania się za św. Franciszka w niedzielę na godz. 11.00.

6. Kandydatów do bierzmowania tzn. uczniów klas VII i VIII zapraszamy na Mszę św. w piątek o 18.00, pozostałe dzieci zapraszamy na Mszę św. w piątek o 17.00.

7. Spotkanie duszpasterstwa młodzieży „Boży Meleks” w piątek o 19.00.

8. Msza św. wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP zostanie odprawiona w sobotę o 9.00. Będziemy się także modlić w intencji członków Stowarzyszenia „Nadzieja”.

9. Kapłani odwiedzą chorych w ich domach w sobotę: ks. Robert od 8.00, Proboszcz od 10.00, według listy z ubiegłego miesiąca. Dodatkowych chorych można zgłaszać do piątku.

10. Polecamy prasę religijną. Z Przewodnikiem modlitewnik „5 minut z Bogiem”.

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana: śp. Stanisław Miśkowski (l. 66) z Lubasza oraz śp. Aniela Pawlaczyk (l. 61) z Stajkowa. Wieczny odpoczynek…