1. Trwa oktawa uroczystości Bożego Ciała. Codziennie w dni powszednie procesja eucharystyczna po Mszy św. o 18.00. Słowo Boże głosi nam O. Bonifacy. Jego posługę polecamy życzliwej ofiarności Parafian. Po Mszach niedzielnych Gość rozprowadza pamiątki z Ziemi Świętej i przyjmuje ofiary na dzieła ewangelizacyjne Franciszkanów.

2. Uroczyste zakończenie oktawy Bożego Ciała w czwartek o 18.00. Odprawimy procesję do czterech bocznych ołtarzy w naszym sanktuarium. Po nabożeństwie poświęcenia pierwocin ziół i kwiatów.

3. Uroczystość Najświętszego Serca Pana Jezusa przypada w piątek. Nie ma Mszy św. o 17.00, tradycyjnie – jeśli tylko Pan Bóg pozwoli – o 18.00 Msza św. polowa i litania przy figurze NSPJ przy ul. Wiejskiej. Ze względu na uroczystość, tego dnia nie obowiązuje wstrzemięźliwość od pokarmów mięsnych

4. Na nabożeństwa czerwcowe zapraszamy o 20.15 w łączności z Różańcem, rozważaniem i Apelem Jasnogórskim.

5. Krąg biblijny we wtorek po Mszy św. w kościele.

6. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek po Mszy św. i procesji w kościele.

7. Ostatnia grupa dzieci przyjmie I Komunię św. w sobotę o 11.00. Próba liturgiczna we wtorek o 16.00, spowiedź święta w środę o 16.30.

8. Próba scholi w sobotę o 12.00.

9. Nadzwyczajni szafarze Komunii św. z Archidiecezji Poznańskiej spotkają się na Mszy św. w sobotę o 12.30 na placu koronacyjnym. Do wspólnej modlitwy serdecznie zapraszamy.

10. Polecamy prasę religijną. Można jeszcze nabyć najnowszy numer "Z Krasnego Wzgórza".

11. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Jacek Stachowiak (l. 63) z Lubasza i śp. Iwona Krygowska (l. 68) ze Sławna. Wieczny odpoczynek…