Msze

W tygodniu

1730 1800 

Sobota

800 1700 1800

Niedziela

730 930 1130 1600

w środy Nowenna

900 1800

Chrzty

II i IV sobota miesiąca

godz. 1700

Chrzest zgłasza jeden z rodziców z tygodniowym wyprzedzeniem. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek poprzedzający chrzest, po wieczornej

mszy św.

Narzeczeni

czwartek

godz. 1830 – 1930

Narzeczeni pragnący zawrzeć związek małżeński zgłaszają się najpóźniej na trzy miesiące przed planowaną uroczystością.

Biuro parafialne

poniedziałek

830 - 1000 

wtorek i środa

1600 - 1700

czwartek

1830 - 1930

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

BIURO NIECZYNNE


Spotkania grup duszpasterskich

                                                    

Zespół Muzyczny

- poniedziałek godz. 1600

- sobota godz. 1700

''Chór "Jutrzenka"

- pon. i czw. godz. 1830

Grupa Biblijna

- wtorek godz. 1830

Spotkania dla młodzieży

- piatek godz. 1900

                                       

                                                                                     

                                                                                                                                               

                                                                                        

                                                                                                            

                                                                                                                              

 Designed by:

Ogłoszenia parafialne
NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

Ogłoszenia parafialne - 20.04.2013

argaiv1756

NIEDZIELA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO

 

1.Od tronu MBLKR- wszystkim drogim parafianom, gościom i wszystkim uczęszczającym do naszego sanktuarium składamy radosne życzenia. Niech świadomość tego, że Jezus zwyciężył grzech i pokonał ludzkie słabości, pozwala nam zaczerpnąć ze Źródła Miłości, byśmy mieli dość siły do dawania świadectwa, że Jezus nie umarł daremnie, a Jego Zmartwychwstanie jest powodem do prowadzenia nowego życia w Chrystusie Zmartwychwstałym, który niech obdarza Was radością, miłością i pokojem. Wraz z życzeniami składamy serdeczne podziękowania za wszelkie dobro duchowe i materialne, którym każdego dnia nas obdarzacie. Dziękujemy za modlitwy, ofiary, za wszystkie przekazane życzenia od instytucji, zakładów pracy, szkół oraz od osób prywatnych. Za wszystkie dary świąteczne. Bóg zapłać.

 

2.Dziękujemy Siostrze Elżbiecie, młodzieży, służbie liturgicznej i wszystkim, którzy przygotowywali świąteczny wystrój świątyni i jej obejścia. Wszystkim za świadectwo wiary i zaangażowanie w obchody w Triduum Paschalnego. Dziękuję za życzenia, kwiaty, dary, ciasto z okazji 25 r. święceń kapłańskich. Państwu Sendal dziękujemy za ofiarowane chlebki i babeczki.

 

PONIEDZIAŁEK WIELKANOCNY

  • jest to dzień dziękczynienia za łaskę sakramentu chrztu św.
  • msze św. jak w każdą niedzielę
  • powitanie Symboli ŚDM- Krzyża i Ikony MB godz. 7.00- przed Sanktuarium

-po mszy św. o godz. 7.30- nabożeństwo dla wszystkich

-po mszy św. o godz. 9.30- nabożeństwo dla młodzieży

-pożegnanie symboli- godz. 11.15- wyprowadzenie ze świątyni- odjazd do Czarnkowa

  • tego dnia składka na KUL i WT UAM

3. Próba zespołu młodzieżowego- w sobotę o g. 17.00. Próba chóru „Jutrzenka” w poniedziałki i czwartki godz. 18.30.

4.Nowenna do MBLKR w środę o g. 9.00 i 18.00

5.W przyszłą niedzielę obchodzimy święto Bożego Miłosierdzia, do którego przygotowujemy się Nowenną. O godz. 15.00 zapraszamy na wspólną modlitwę i wielbienie Pana w tzw. Godzinę Miłosierdzia. W tym dniu rozpoczynamy Tydzień Miłosierdzia. W naszej parafii będzie to dzień modlitw o powołania kapłańskie- kleryk Bartosz będzie zbierał ofiary na utrzymanie ASD w Poznaniu.

Jest to uroczysty dla nas dzień kanonizacji papieży Jana XXIII i Jana Pawła II. By umożliwić obejrzenie transmisji TV msza św. w Jędrzejewie będzie sprawowana już w sobotę o godz. 19.30, natomiast msza św. z godz. 11.30 zostanie odprawiona o godz. 12.30.

Dziękczynienie mszą św. całego dekanatu czarnkowskiego za kanonizację- będzie miało miejsce tego samego dnia o godz. 20.00 w Amfiteatrze w Czarnkowie. W sobotę o godz. 17.30 zapraszamy do obejrzenia części artystycznej „Wielki Polak”, przygotowanej przez młodzież Gimnazjum z Lubasza.

6. Czasopisma: - Przewodnik Katolicki-numer świąteczny 100 str.+ książka o JPII- 10 zł., Mały Przewodnik, List do chorych, Misyjne Drogi, modlitewniki i rozważania różańcowe, a także obrazy MBL- do nabycia w kiosku.

7.Bóg zapłać za wszelkie ofiary na rzecz parafii i sanktuarium także za darowizny przelane na konto parafii. Dziękujemy tym, którzy już złożyli daninę, można ją składać do 1 lipca. Na remont organów przeznaczamy także ofiary świąteczne. Sołtysom i mieszkańcom naszej parafii serdeczne Bóg zapłać za troskę o krzyże i kaplice przydrożne- zwłaszcza za odnowienie kaplic w Sławnie i Stajkowie.

ks. Mirosław Wawrzyniak- proboszcz

 


 Wirtualny spacer

kosciol

 

kamera

Kontakt

Parafia p. w. Narodzenia NMP

Plac ks Kanonika Jerzego Kędzierskiego 2

64-720 Lubasz

probostwo: 67 255 60 11

wikariat:     67 255 64 11

email: sanktuarium-lubasz@wp.pl

Numery kont

Parafia

02 8951 0009 1300 2440 2000 0010

„Caritas” Parafialna

58 8951 0009 1313 7139 2000 0010

Linki

 knc
 logo_arch_poznan
 przewodnikkatolicki
 sne_baner
 
найти адрес по моб телефону справочник телефонов дзержинский найти человека по фамилии и стране проживания справочник сотовых телефонов воронеж найти телефон как найти утерянный телефон по imei телефонная база частных лиц г москвы справочник домашних телефонов оренбурга поиск человека по адресу в красноярске найти телефон по адресу человека на сайте ссылка определение адресата по номеру телефона определение местоположения по найти номер телефона абонента в москве справочник частных телефонов першотравенск скачать телефонный справочник киев 2013 на сайте как установить телефонный поиск людей по адресу барнаул поиск найти номер телефона фирмы как узнать номер телефона по адресу в мурманске телефонная база данных мгтс справочник городских узнать адрес по фамилии имени отчеству и дате рождения тут на сайте справочник телефонов херсонской обл на сайте тут здесь найти человека по фамилии в казани тут справочник адресов одесской области база частный справочник телефонов петербурга тут справочник телефонов физических лиц по городу шымкент справочник телефонов города владивосток тут фамильный поиск людей sitemap