Msze

Chrzty

II i IV sobota miesiąca

godz. 1700

Chrzest zgłasza jeden z rodziców z tygodniowym wyprzedzeniem. Katecheza dla rodziców i chrzestnych w piątek poprzedzający chrzest, po wieczornej

mszy św.

Narzeczeni

godz. 1830 – 1930

Narzeczeni pragnący zawrzeć związek małżeński zgłaszają się najpóźniej na trzy miesiące przed planowaną uroczystością.

wtorek i środa

1830 - 1930

W NIEDZIELE I ŚWIĘTA

BIURO NIECZYNNE

Spotkania grup duszpasterskich

Zespół Muzyczny

- poniedziałek godz. 1600

- sobota godz. 1700

''Chór "Jutrzenka"

- pon. i czw. godz. 1830

Grupa Biblijna

- wtorek godz. 1830

Spotkania dla młodzieży

- piatek godz. 1900

Designed by:

Spotkanie z o. Antoniello Grupy Biblijnej

DSC04302_640x480_-_Kopia

argaiv1310

Grupa parafian – członków Grupy Biblijnej działającej w naszej parafii, w dniach 3-5 czerwca uczestniczyła w spotkaniu z o. Antonello Cededeu – współzałożycielem Wspólnoty Przymierza Miłosierdzia z Brazylii.

Ojciec mówił : „… dzisiejszy świat potrzebuje uzdrowień. …Jeżeli wyjdziecie z waszych Kościołów

i parafii i będziecie mieli odwagę głosić Słowo Boże to, mówię wam o tym z cała mocą, Duch Święty będzie przez was działał.

Po wykładach odbyła się Eucharystia, podczas której bp. M. Jędraszewski zachęcał byśmy „nie cofali się lękliwie przed zadaniami jakie stawia przed nami Pan”

Następnie miało miejsce wspólne wielbienie Boga i modlitwa o uzdrowienie duszy i ciała, którą prowadził o. Antonello.

Czas, który tam spędziliśmy był głęboko przeżyty duchowo. Podczas modlitwy Duch Święty dotykał najbardziej niedostępnych zakątków naszych serc. Bóg działał swoją mocą! Poprzez uczestnictwo w rekolekcjach jak i w cotygodniowych spotkaniach Grupy Biblijnej, odnajdujemy nowe przestrzenie uczestnictwa w Bożej Miłości. Odnajdujemy Boga na nowo! Żyjemy w wolności i to od nas zależy jaka będzie nasza wiara. To my tworzymy Kościół – Kościół Żywy, w którym jesteśmy czcicielami i wyznawcami Trójjedynego Boga.

Zapraszamy we wtorek na spotkania biblijno-charyzmatyczne – salka przy dzwonnicy godz. 19:00

Rok Jubileuszowy dla nszej parafii

Statut 697.

§ 1. Sanktuarium winno być uprzywilejowanym miejscem uzyskiwania odpustu zupełnego. Wierny może uzyskać odpust, jeśli nawiedzi sanktuarium i pobożnie odmówi Ojcze nasz i Wierzę, spełniając równocześnie zwykłe warunki, jakimi są oprócz wykluczenia wszelkiego przywiązania do grzechu, nawet powszedniego, spowiedź sakramentalna, Komunia eucharystyczna i modlitwa w intencjach Ojca Świętego. Wierny może uzyskać odpust:

a)          w uroczystość tytułu;

b)  raz w roku, w dniu przez siebie wybranym;

c)   ilekroć uczestniczy on w pielgrzymce, która przybywa do sanktuarium przy licznym udziale wiernych (Penitencjaria Apostolska, Enchiridion indulgentiarum. Wydanie wzorcowe według wydania łacińskiego z 1999 r., 33 § 1, 1, 4).

§ 2. Należy przypominać pielgrzymom o możliwości zyskania odpustu zupełnego w miejscu, które nawiedzają,
a także zachęcać ich do tej praktyki, wyjaśniając równocześnie warunki konieczne do uzyskania odpustu.

Sotkanie z Nawróconym czlowiekiem Leszkiem Dokowiczem

Rekolekcje dla naszych szkół wraz z kapłanami prowadzi człowiek sceny filmowej. Można posłuchać co właśnie On - Ojciec pięciorga dzieci, operator kamery, reżyser filmów dokumentalnych, producent może powiedzieć o Bogu. Człowiek który był u początku tworzenia techno, ten który po ludzku miał wszystko, a jednak wybrał inną drogę. DLACZEGO!!!

Leszek dokowicz sam opowie swa historię i podzieli się tym jak Bóg w nim działa. Jak może działać w Tobie, jeśli otworzysz swoje serce i zaufasz Bogu.

Poszukaj informacji na Jego temat w internecie, obejrzyj filmy jego produkcji, te które współtworzył i do zobaczenie 28.03 na Mszy o 18:00 i tak do środy

lubasz_rekolekcje_m

Nabożeństwo spożywania Słowa Bożego

Preview