1. Od roku dane jest nam żyć w stanie pandemii. Nie ustawajmy w modlitwie o jej ustąpienie. W tej intencji modlimy się w naszym sanktuarium codziennie na Koronce do Bożego Miłosierdzia o 15.00 oraz na Różańcu o 20.30. Znajdźmy czas na wspólną modlitwę.

2. Międzynarodowy Dzień Kobiet przypada w poniedziałek. Pamiętajmy o naszych Paniach na modlitwie.

3. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: w piątki Droga Krzyżowa dla chętnych dzieci o 16.30, dla dorosłych i młodzieży o 18.30. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

4. Zapraszamy do wspólnej modlitwy z kapłanami dekanatu czarnkowskiego w najbliższą środę o 9.00. Księża uczestniczyć będą w wielkopostnym dniu skupienia.

5. W ramach spotkania młodzieżowego „Boży Meleks” zapraszamy na Drogę Krzyżową o 18.30, której rozważania poprowadzi młodzież, podobnie jak w ubiegłym tygodniu.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00.

7. Próba scholi w sobotę o 12.00.

8. Na stoisku pod chórem można nabyć wielkanocne świece – paschaliki – ofiara 7 zł – przeznaczona jest na cele Caritas.

9. Intencje mszalne na II półrocze można rezerwować po każdej Mszy świętej w zakrystii.

10. Dziękujemy rodzinom, które do tej pory złożyły Daninę Diecezjalną. Koperty wyłożone są na bocznych ołtarzach.

11. Polecamy prasę religijną zwłaszcza Przewodnik Katolicki , Misyjne Drogi oraz są jeszcze egzemplarze parafialnego miesięcznika „Z Krasnego Wzgórza”.

12. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Andrzej Biskup (l. 61) ze Sławna. Wieczny odpoczynek…