1 czerwca z okazji  Dnia Dziecka w naszym kościele sprawowana była uroczysta Msza Święta w intencji dzieci z naszej parafii. Podczas Eucharystii zainaugurowaliśmy nowo powstałe I, II i III Różę Różańca Rodziców za Dzieci. To wielka radość, że tak wielu rodziców pragnie modlić się za swoje pociechy.

Przynależność do Róży Różańca daje rodzicowi pewność, że każdego dnia za jego dzieci modli się nie tylko on sam lecz, także pozostałych 19-stu rodziców tworzących jedną różę. To wspaniała Boża ekonomia - mama lub tata (albo oboje) poświęcają 4-5 minut dziennie na odmówienie 1 dziesiątki różańca, a dzięki przynależności do róży w intencji ich dzieci, codziennie odmawiany jest cały różaniec (20 dziesiątek). To najcenniejszy dar jaki można otrzymać od swojego rodzica.

Warto dodać, że członkiem róży może także zostać rodzic chrzestny!

Gratulujemy wszystkim rodzicom, którzy zechcieli włączyć się w to piękne dzieło modlitwy. Niech Pan Bóg obdarza Wasze dzieci i Was samych wszystkimi potrzebnymi łaskami!

Jednocześnie pragniemy zachęcić wszystkich pozostałych rodziców do podjęcia te pięknej inicjatywy. Każde dziecko zasługuje na modlitwę w jego intencji. Osoby, które chciałby zostać członkiem Róży Różańca Rodziców za  Dzieci  prosimy o kontakt  telefoniczny pod nr 667440655, 792860930 lub e-mailowy:  Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript..