1. Dziś, z racji wspomnienia liturgicznego św. Krzysztofa – Patrona Kierowców, po każdej Mszy św. błogosławieństwo kierowców i poświęcenie pojazdów mechanicznych. Kapłan będzie święcił pojazdy przed dzwonnicą, prosimy, aby samochody podjeżdżały od strony jeziora ku ulicy Chrobrego.

2. Także dziś, z okazji Święta Policji Państwowej, modlić się będziemy o błogosławieństwo dla funkcjonariuszy, pracowników cywilnych policji i ich rodzin podczas Mszy św. o 16.00.

3. Parafialny Zespół Caritas wspólnie z Caritas Archidiecezji Poznańskiej i Caritas Polska organizuje akcję „Tornister Pełen Uśmiechu” dla dzieci w Ukrainie. Do kosza przed ołtarzem Miłosierdzia można składać przybory szkolne: nowe plecaki, kredki, mazaki, farbki, plastelinę, linijki, gumki, długopisy, ołówki, zeszyty, bloki i inne przybory przydatne każdego dnia w szkole. Akcja trwa do 16 sierpnia.

4. Codziennie o 15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego.

5. Na Różaniec i Apel Jasnogórski zapraszamy każdego dnia w naszym Sanktuarium o 20.15.