1. Dziś wychodząc z kościoła naszymi dobrowolnymi ofiarami do puszek, składanymi na ręce kleryka Szymona wspieramy Arcybiskupie Seminarium Duchowne w Poznaniu.

2. Przed kościołem możemy nabyć Ewangeliarz 2023 z czytaniami i komentarzami na przyszły rok kalendarzowy.

3. Na ostatnie nabożeństwo październikowe zapraszamy wszystkich w poniedziałek o 20.15. Dzieci ostatni raz zapraszamy na spotkanie różańcowe dziś (w niedzielę) o 15.15 po Koronce.

4. Serdecznie zapraszamy w poniedziałkowy wieczór o 18.45 do naszego sanktuarium na przedstawienie „Faustyna” o „sekretarce Bożego Miłosierdzia”.

5. W najbliższy wtorek, 1 listopada, obchodzimy uroczystość Wszystkich Świętych. Msze św. w naszym kościele o 7.30, 9.30, 11.30 i 14.00. Po ostatniej Mszy św. o 14.00, udamy się w procesji żałobnej na nasze cmentarze. Podczas Mszy świętych i w czasie procesji, przy wejściach, ministranci zbierać będą ofiary na utrzymanie cmentarza.

6. Na Różaniec za zmarłych i Apel Jasnogórski zapraszamy 1 listopada o 20.20 do kościoła. Modlitwę różańcową będziemy kontynuować codziennie.

7. Od wtorku, godz. 12.00 do środy godz. 24.00 we wszystkich kościołach i kaplicach ci, którzy prawnie z nich korzystają mogą uzyskać odpust zupełny, (który wolno ofiarować tylko w jednym z w/w terminów, tylko raz i tylko za jednego zmarłego, jeżeli pobożnie nawiedzą ww. dom Boży i równocześnie zmówią: Ojcze naszWierzę w Boga). Każdego dnia od 1 do 8 XI można dostąpić odpustu zupełnego dla zmarłych za nawiedzenie cmentarza grzebalnego i równocześnie zmówienie choćby myślnej modlitwy w intencji zmarłych.

8. W środę Dzień Zaduszny. Msze święte w naszym kościele o 9.00, 11.00, 17.00 i 18.00.

9. Na wymienianki - modlitwy za zmarłych zapraszamy od środy - codziennie o 17.45. Prośby o modlitwę – wymienianki – można składać w zakrystii.

10. Intencje Mszalne na I półrocze 2023 roku można będzie rezerwować w czwartek od 8.00 do 10.00 i po południu od 15.30 do 16.30 w Gościńcu. Później można także rezerwować w zakrystii po Mszach świętych. Prosimy, aby jedna osoba rezerwowała maksymalnie trzy intencje na niedziele.

11. W najbliższym tygodniu przypada I czwartek, piątek i sobota miesiąca. Okazja do spowiedzi św. w czwartek i piątek od 16.00 dla wszystkich. W tym czasie adoracja Najświętszego Sakramentu.

12. Nieustający Różaniec w piątek.

13. Kandydatów do bierzmowania zapraszamy na Msze święte w piątek: klasy VII o 17.00, klasy VIII o 18.00, wcześniej okazja do spowiedzi świętej.

14. Księża odwiedzą chorych w sobotę: ks. Robert od 8.00, ks. Proboszcz od 10.00.

15. Msza święta wynagradzająca Niepokalanemu Sercu NMP z Różańcem w sobotę o 9.00. Zapraszamy szczególnie Dzieci Maryi.

16. Zbiórka ministrantów w sobotę o 11.00, próba scholi o 12.00.

17. Polecamy prasę katolicką. W „Przewodniku Katolickim” jako dodatek bezpłatny modlitewnik „5 minut z Bogiem”. U ministrantów i w kiosku do nabycia najnowszy numer „Z Krasnego Wzgórza”.

18. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Jadwiga Nowak (l. 78) z Miłkowa oraz śp. Krzysztof Wąsikiewicz (l. 71) – ojciec ks. Łukasza ze Zgromadzenia Zmartwychwstańców z Lubasza. Wieczny odpoczynek…