1. Dzieci I Komunijne wraz z rodzicami zapraszamy dziś (w niedzielę) na Mszę św. i konferencję o 16.00. Po spotkaniu na probostwie do odbioru zamówione alby.

2. W okresie Wielkiego Postu zapraszamy na nabożeństwa pasyjne: Droga Krzyżowa dla dzieci o 16.15. W nadchodzącym tygodniu w piątek Droga Krzyżowa o 18.30 ulicami Lubasza. Pragniemy, aby nabożeństwu towarzyszyła intencja przebłagalna za oszczerstwa medialne przeciw Świętemu Janowi Pawłowi II.

3. Gorzkie Żale w niedziele Wielkiego Postu o 15.15 (po Koronce do Miłosierdzia Bożego).

4. Kolejne spotkanie kręgu biblijnego we wtorek o 18.30 na probostwie.

5. Chętnych kandydatów do bierzmowania ks. Robert zaprasza w środę o 19.00 na probostwo.

6. Spotkanie Dzieci Maryi w sobotę o 10.00, próba scholi o 12.00.

7. Sołectwo Ciszkowo zaprasza na wyjazd do Górki Klasztornej na Misterium Męki Pańskiej w niedzielę palmową, 2 kwietnia. Szczegóły na afiszu w gablocie.

9. W ubiegłym tygodniu odeszli do Pana śp. Renata Macyszyn (l. 61) z Sokołowa, śp. Marian Harciczka (l. 73) ze Stajkowa – pogrzeb w środę o 11.00 oraz śp. Jadwiga Lisowska (l. 81) z Lubasza – pogrzeb także w środę o 13.00. Wieczny odpoczynek…