1. Dziś Niedziela Miłosierdzia. Na uroczystą Koronkę zapraszamy o 15.00 do naszego Sanktuarium.

2. Przed kościołem zbiórka do puszek na Caritas Archidiecezjalną.

3. W poniedziałek (jutro) Ksiądz Arcybiskup Metropolita Stanisław Gądecki udzieli młodzieży naszej parafii sakramentu bierzmowania podczas uroczystej Mszy świętej o 17.00. Nie będzie w poniedziałek Eucharystii o 18.00. Różaniec odmówimy po Koronce o 15.15.

4. Swoje imieniny obchodzić będzie w poniedziałek ks. Robert – nasz wikariusz. Do wspólnej modlitwy w intencji Solenizanta zapraszamy rano o 7.00. Pamiętajmy o ks. Robercie także w naszych osobistych modlitwach. Przy okazji z radością informujemy, że ks. Robert został powołany do reprezentacji Archidiecezji na Mistrzostwa Polski Księży w piłce nożnej, które odbędą się w najbliższym tygodniu w Gdańsku. Życzymy sukcesów także na niwie sportowej.

5. Zapraszamy ponownie na spektakl „Maryja” w poniedziałek o 19.30 do naszej świątyni. Honorowym Gościem będzie Ksiądz Arcybiskup Metropolita.

6. Krąg biblijny zaprasza we wtorek o 18.30 na probostwo.

7. Spotkanie bierzmowanych – chętnych osób w środę o 19.00.

8. Katecheza dla rodziców i chrzestnych przed chrztem dzieci w czwartek o 18.30 w kościele.

9. W przyszłą niedzielę, którą przeżywać będziemy jako Niedzielę Biblijną, zapraszamy bierzmowanych na Mszę św. dziękczynną i krótkie spotkanie o 11.30.

10. Pracownia Konserwacji Zabytków zakończyła prace przy renowacji balasek i ponownie zainstalowała je, w zeszłym tygodniu, w naszej świątyni. Mają służyć zarówno jako miejsce do osobistej adoracji Najświętszego Sakramentu jak i pomoc dla osób, które chcą przyjmować Komunię świętą w postawie klęczącej. Dziękujemy za wykonane prace konserwatorskie. Należność uregulowana została z bieżących ofiar składanych na tacę i na daninę diecezjalną w części dedykowanej parafii. Z tej okazji serdeczne „Bóg zapłać” za wszelkie ofiary, także indywidualne, dzięki którym możemy prowadzić wszelkie prace – także konserwatorskie.

11. Dziękujemy bardzo wszystkim ofiarodawcom, którzy odpowiedzieli na apel z ostatniego numeru „Z Krasnego Wzgórza” wspierając kupno defibrylatora na potrzeby kąpieliska i naszego sanktuarium. Polecamy ofiarności Parafian także remont dachu kaplicy w Kruczu. Ulotki z informacjami można zabrać wychodząc z kościoła. Bóg zapłać.

12. Polecamy prasę katolicką.