1. Dziś Niedziela Biblijna.

2. Krąg Biblijny zaprasza we wtorek o18.30.

3. Spotkanie chętnych bierzmowanych w środę o 19.00.

4. Kandydaci do bierzmowania z klas VII proszeni są na spotkanie w piątek: o 18.00 Msza święta a następnie konferencja.

5. Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00, spotkanie dzieci Maryi o 11.00, próba scholi o 12.00.

6. Codziennie zapraszamy w naszym kościele nie tylko na Eucharystie, ale także na Koronkę do Miłosierdzia Bożego o 15.00 i Różaniec Najświętszej Maryi Panny o 20.20.

7. Serdecznie dziękujemy Panu Jerzemu za wykonanie klęczników przy balaskach. Niech ułatwiają przystępowanie do Komunii świętej osobom, które chcą przyjmować Eucharystię w postawie klęczącej.

8. Rozpoczęliśmy prace konserwatorskie w zakrystii. Ufamy, że z Bożą pomocą, zostaną zakończone do końca czerwca. Prosimy o modlitwę.

10. W ubiegłym tygodniu odeszła do Pana śp. Ludwika Kijek (l. 83) z Kamionki. Wieczny odpoczynek..