1. Dziś wychodząc z kościoła naszymi dobrowolnymi ofiarami składanymi do puszek wspieramy KUL, WT UAM w Poznaniu oraz szkoły katolickie naszej Archidiecezji.

2. Raz jeszcze dziękując wszystkim, którzy przyczynili się do uświetnienia obchodów odpustu Narodzenia NMP składamy serdeczne „Bóg zapłać” osobom i rodzinom, które ofiarowały pieczywo na stół odpustowy.

3. W poniedziałek przypada święto św. Stanisława Kostki – Patrona Polski i młodzieży. Tego dnia swoje imieniny obchodzi Ks. Arcybiskup Metropolita. Pamiętajmy w modlitwach o Dostojnym Solenizancie.

4. Krąg Biblijny we wtorek około 18.30, zapraszamy chętne osoby, które chciałyby uczestniczyć w spotkaniach.

5. Redakcja „Z Krasnego Wzgórza” zaprasza na otwarte spotkanie w Gościńcu w środę, 20 września o 19.00.

6. Dzieci I Komunijne z Rodzicami zapraszamy na Mszę świętą w czwartek, 21 września o 18.00. Po nabożeństwie Pani krawcowa weźmie miary na szycie alb komunijnych. Będzie też można zakupić różaniec, książeczkę, świecę, medalik.

7. Zbiórka ministrantów w sobotę o 10.00, spotkanie Dzieci Maryi o 11.00, próba scholii o 12.00. W każdej z grup dziecięcych oczekujemy na kandydatów do uczestnictwa w posłudze ministranckiej, do wielbienia Boga poprzez śpiew i grupie Dzieci Maryi.

8. Za tydzień Słowo Boże będzie głosił ks. Tomasz Ibsz – proboszcz i budowniczy kościoła w Biedrusku.

9. W przyszłą niedzielę, podczas Mszy św. o 16.00 będzie śpiewał chór parafialny z Obrzycka. Do wspólnej modlitwy zapraszamy.

11. W ubiegłym tygodniu odszedł do Pana śp. Zygmunt Stochaj (l. 67) z Lubasza. Wieczny odpoczynek…