1. Dobiegają końca uroczystości odpustowe ku czci Narodzenia NMP. Już dziś składamy najserdeczniejsze podziękowania wszystkim, którzy przyczynili się do ich uświetnienia przygotowując plac koronacyjny, kościół, kwiaty, liturgię, poczęstunki dla Gości. „Bóg zapłać” za odnowienie pomnika Jana Pawła II. Dziękujemy wszystkim, którzy uczestniczyli w uroczystościach, tak Parafianom jak i Gościom. Niech błogosławieństwo od Matki Boskiej Lubaskiej, Królowej Rodzin będzie dla wszystkich nagrodą.

2. Krąg biblijny zaprasza we wtorek po Mszy św. około 18.30.

3. Spotkanie Dzieci Maryi w piątek o 16.00 na probostwie.

4. Zbiórka wszystkich ministrantów w środę po Mszy św. wieczornej.

5. Wznawiamy odwiedziny comiesięczne chorych w domach. Najbliższy termin w sobotę, 12 września. Chorych prosimy zgłaszać w zakrystii do czwartku po nabożeństwach.

6. W sobotę, 12 września odbędzie się Diecezjalne Spotkanie Młodzieży w Gostyniu. Osoby, chętne do udziału prosimy o zgłoszenie się w zakrystii.

7. Na nabożeństwo fatimskie zapraszamy za tydzień, w niedzielę o 19.00 przed probostwo.

8. Próba scholi w sobotę o 11.00.

9. Za tydzień zbiórka do puszek na KUL, WT UAM i szkoły katolickie oraz składka gospodarcza.